Download

Download
Download

ETKİLEŞİMLİ TAHTA PRO SERVER


Etkileşimli tahtalar için hazırlanan yazılımın server versiyonudur.

Etkileşimli tahta yazılımının bu modülü ana bilgisayarınıza kurmanız gereken uygulamadır. Programın ve etkileşimli tahtaların tüm yönetimi bu modül ile yapılmaktadır. Eğer programı ilk kez kuruyorsanız; destek bölümünde yer alan kullanım kılavuzu ve videolardan faydalanabilir ya da programı indirip çalıştırdığınızda kurulum ekranı üzerinde bulunan video linkine tıklayarak yardım alabilirsiniz.

Programı satın aldığınızda kurulum için size bir lisans kodu iletilecektir. Programınızın kurulumu sırasında size iletilen lisans kodunu kullanınız. Demo olarak kurulum yapmak için 2999999-693C2 lisans kodunu kullanınız.

Download

ETKİLEŞİMLİ TAHTA PRO CLIENT


Etkileşimli tahtalar için hazırlanan yazılımın client versiyonudur.

Etkileşimli tahta yazılımının bu modülü etkileşimli tahtalarınıza kurmanız gereken uygulamadır. Tahta ile ilgili yapılacak tüm işlemler bu uygulama üzerinden gerçekleşecektir. Eğer programı ilk kez kuruyorsanız; destek bölümünde yer alan kullanım kılavuzu ve videolardan faydalanabilir ya da programı indirip çalıştırdığınızda kurulum ekranı üzerinde bulunan video linkine tıklayarak yardım alabilirsiniz.

Programı satın aldığınızda kurulum için size bir lisans kodu iletilecektir. Programınızın kurulumu sırasında size iletilen lisans kodunu kullanınız. Demo olarak kurulum yapmak için 2999999-693C2 lisans kodunu kullanınız.

Download

ETKİLEŞİMLİ TAHTA PRO UPDATE


Etkileşimli tahtalar için hazırlanan yazılımın güncelleme dosyasıdır.

Etkileşimli tahta yazılımının bu modülü yazılımın pro versiyonunu halen kullanan kurumlar içindir. Bilgisayarınızda program kurulu ise güncellemelerde yeniden kurulum yapılmaz. Bunun yerine burada yer alan güncelleme dosyası indirilerek kurulur. Güncelleme dosyasını sadece ana bilgisayarınıza kurmanız yeterlidir. Akıllı tahtalarınız otomatik olarak güncellenecektir.

Download

ETKİLEŞİMLİ TAHTA MOBİL UYGULAMALARI


Etkileşimli tahtalar için hazırlanan yazılımın mobil uygulamasıdır.

Etkileşimli tahtalarınızı açıp kapatırken anahtar olarak USB belleklerinizi kullanabileceğiniz gibi, cep telefonları için özel olarak geliştirmiş olduğumuz bu uygulamaları da kullanabilirsiniz.

Anahtar olarak cep telefonlarını kullanmak isteyen öğretmenlerinizin telefonlarına bu uygulamalardan uygun olanını kurarak gerekli lisanslama işlemlerini yapınız.

Programınızın tahta kurulumunda yer alan QR kodunu bu program ile okutarak tahtanızı açıp kapatabileceğiniz gibi etkileşimli tahtalarla ilgili bir çok işlemi de yine uygulama üzerinden yapabilirsiniz.