Hakkımızda

Hakkımızda

Bilişim ve teknolojinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen kurumlara hizmet veren şirketimiz; müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Özellikle eğitim öğretim kurumlarına yazılım hizmetİ verdiğimiz gibi web tasarımı konusunda da alanında kendini kanıtlamış uzman ekimizle her an yanı başınızdayız.

Müşterilerimizin entegre, kullanımı kolay, çağın gereklerine uygun çözümler beklediğini biliyor ve bu beklentiye büyük değer vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu bağlamda teknolojiyi daha iyi sonuçlar elde etmek için kullanan müşterilerimize, çözümler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

Çözümlerimiz ile müşterilerimizin iş sürdürülebilirliklerini sağlıyor ve performanslarını arttırıyoruz. Müşterimizin işini en az kendi işimiz kadar önemsiyoruz. Esnek yapımız, bilişim teknolojisini müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde uyarlayabilmemize ve şekillendirebilmemize olanak sağlamaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Kurumlara; ileri teknoloji alt yapımızla müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenilirlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmayı misyon olarak benimsiyoruz.

Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı büyük ölçüde işimizi geliştirmeye harcayarak, kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden yolumuza devam etmektir.

Müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz. Bu davranış biçimi, en iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

Yapılması gereken işlerin pek çok, zamanın ise göreceli olarak daha az olduğu günümüz dünyasında, kişisel verimin yüksek olması şüphesiz başarıyı getiren en büyük etkenlerden biridir. İş hayatında iyi verim, ancak kişinin sürekli öğrenmesine, kendisini geliştirmesine, doğru araçları, doğru şekilde, doğru zamanda kullanabilmesine ve etkin ve esnek çalışma yöntemlerini benimseyebilmesine bağlı. Bu nedenle kendimizi sürekli yenileyerek müşterilerimize daha verimli olabilmeyi temel bir değer olarak benimsiyoruz.

Sorumluluk,bireyin “Geleceğin daha iyi olması için ben de bir şeyler yapabilirim” düşüncesiyle; olanaklarını, zamanını, emeğini, bilgi ve birikimini, kişisel veya toplumsal bir amaç için ortaya koyabilmesidir. Sorumluluğun en önemli göstergesi ise kişinin içsel motivasyona sahip olması ve kendiliğinden harekete geçmesi. Bireysel sorumluluğa sahip kişilerin bulunduğu bir toplulukta, topluluğun hedeflerine odaklanmış ve bu doğrultuda inisiyatif alan bireyler, gelişim ve ilerlemenin temel dinamiğini oluşturur. Şirket olarak müşterilerimize karşı sorumlu olduğumuzu temel bir değer olarak benimsiyoruz.

Hedeflerimizi imkansız kelimesi ile sınırlamamak, başarmak için tüm engellerin üzerine cesaretle gidebilmek, bu yolda mutlaka bilimsel metotlar kullanmak. Tüm ilişkilerimizde, yönetim tarzımızda bir profesyonel olarak davranmayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.