Download

Download
Download

TOPLU SMS VE MESAJ PROGRAMI


Toplu SMS veya Toplu Mesaj göndermeye yarayan E-Okul destekli bir uygulamadır.

Parametrik (Kişiye özel) mesajlar oluşturabileceğiniz ve ister öğrenci gruplarına, isterse sınıflara toplu mesaj gönderebileceğiniz çok fonksiyonlu bir uygulamadır. Uygulama ile e-okul üzerinden öğrenci bilgilerini alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz. E-okuldan devamsızlık bilgilerini alarak mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca uygulama ile fazla devamsızlık yapan öğrenci grupları için öğrenci velilerine dijital mektup gönderebilir, bunların okundu onaylarını sistemden alabilir ve otomatik olarak e-okula işleyebilirsiniz.

Download

DEVLET KATKISI İŞLEMLERİ


Devlet Katkısı işlemlerini otomatik olarak yapan uygulamadır.

Mesleki Eğitim Merkezleri için, İşletme Bilgilerini ve Devlet Katkısı verilerini MESEM'den almak ve MYS'ye işlemek oldukça külfetli bir iş yükü oluşturmaktadır. Bu konuda iş yükünüzü üzerinizden almak üzere bu işlemleri otomatik olarak yapabileceğiniz bir uygulama geliştirdik.

Uygulama ile;  MESEM sayfasından işletme bilgileri ve öğrenci listelerini hakediş miktarları ile birlikte indirebilir, Bir doğrulama algoritması kullanarak vergi numaraları ve IBAN numaralarının doğruluğunu otomatik olarak kontrol ettirebilir, MYS ödeme emri sayfasına bağlanarak otomatik olarak çok hızlı bir şekilde MYS'ye gönderebilir ve gönderilen bilgilerin raporunu alabilirsiniz.

Not : Uygulama ile E-Okul sisteminde yer alan işletme bilgilerini de yükleyerek MYS'ye gönderim yapabilirsiniz. Eğer iki sistemde de ortak işletmeler varsa işletme bilgilerini otomatik olarak birleştirir.

DEMO VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Download

MESEM DEKONT İŞLEMLERİ


MESEM için dekont gönderimi yapan uygulamadır.

Mesleki Eğitim Merkezleri için, banka dekontlarının okula dijital ortamda gönderilmesini sağlayan yardımcı bir uygulamadır. Uygulama ile her ay okula teslim etmeniz gereken banka dekontlarını bilgisayar ortamından gönderebilirsiniz.

Uygulama ile dekont gönderimi yapabilmek için lütfen okulunuzla görüşerek Mesem giriş kodunuzu isteyiniz. Okuldan alacağınız bu kod ile uygulamaya giriş yaparak dekont gönderim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayı BURADAN indirebilirsiniz.