Download

Download
Download

TOPLU SMS VE MESAJ PROGRAMI


Toplu SMS veya Toplu Mesaj göndermeye yarayan E-Okul destekli bir uygulamadır.

Parametrik (Kişiye özel) mesajlar oluşturabileceğiniz ve ister öğrenci gruplarına, isterse sınıflara toplu mesaj gönderebileceğiniz çok fonksiyonlu bir uygulamadır. Uygulama ile e-okul üzerinden öğrenci bilgilerini alabilir ve mesaj gönderebilirsiniz. E-okuldan devamsızlık bilgilerini alarak mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca uygulama ile fazla devamsızlık yapan öğrenci grupları için öğrenci velilerine dijital mektup gönderebilir, bunların okundu onaylarını sistemden alabilir ve otomatik olarak e-okula işleyebilirsiniz.

SINIRSIZ MESAJ : Uygulamaya yeni eklenen bu özellikle öğrenci ve velilere sınırsız ve kişiye özel text mesaj, döküman ya da fotoğraf gönderebilirsiniz. Bu sistemin çalışması için öğrenci ve velilere Telegram uygulamasını yükletmeniz gerekmektedir.

NOT : Sınırsız mesajlaşmayı test etmek ve kullanmak için kurulum lisans koduna ihtiyacınız olacak. Bu kodu almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Programı ücretsiz olarak buradan indirebilir ve bilgisayarlarınıza kurabilirsiniz. Kurumlar programı full versiyon olarak kullanmak istediğinde yükleme için özel bir lisans kodu almaları gerekecektir.