Download

Download
Download

ETKİLEŞİMLİ TAHTA KİLİT PROGRAMI


Etkileşimli tahtalar için hazırlanan yazılımın lite versiyonudur.

Bu versiyon etkileşimli tahta yazılımının sadece kilit modülünü içermektedir. Kurulum sırasında karşınıza iki seçenek çıkar. Birincisi seçenekte cep telefonu veya USB belleklere lisans atabileceğiniz bir uygulama modülü kurulur. Bu kurulumu istediğiniz bir bilgisayara kurabilirsiniz. İkincisi ise etkileşimli tahtalarınıza kuracağınız modüldür. Bu modülde etkileşimli tahtanıza kilit ekranı kurulumu yapılır.

Programı satın aldığınızda kurulum için size bir lisans kodu iletilecektir. Programınızın kurulumu sırasında size iletilen lisans kodunu kullanınız. Demo olarak kurulum yapmak için 3999999-A54D3 lisans kodunu kullanınız.

Download

ETKİLEŞİMLİ TAHTA MOBİL UYGULAMALARI


Etkileşimli tahtalar için hazırlanan yazılımın mobil uygulamasıdır.

Etkileşimli tahtalarınızı açıp kapatırken anahtar olarak USB belleklerinizi kullanabileceğiniz gibi, cep telefonları için özel olarak geliştirmiş olduğumuz bu uygulamaları da kullanabilirsiniz.

Anahtar olarak cep telefonlarını kullanmak isteyen öğretmenlerinizin telefonlarına bu uygulamalardan uygun olanını kurarak gerekli lisanslama işlemlerini yapınız.

Programınızın tahta kurulumunda yer alan QR kodunu bu program ile okutarak tahtanızı açıp kapatabileceğiniz gibi etkileşimli tahtalarla ilgili bir çok işlemi de yine uygulama üzerinden yapabilirsiniz.